Austria - Nassfeld - Franz FERDINAND Mountain Resort ****

Region: Karyntia
Miejscowość: Nassfeld
Cena od 1 382 Zł

Pokaż wczasy

Zakwaterowanie

Nowo zrekonstruowany design hotel Franz Ferdinand Mountain Resort Nassfeld leży w miasteczku Tröpolach obok stacji początkowej kolejki linowej Millenium Express, która prowadzi do ośrodka i siodł górskiego Nassfeld. Hotel jest łatwo dostány, więc nie trzeba wyjeżdać samochodem aż do siodła. Ten designowy hotel Jest idealnym miejscem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Goście ocenią dobrą lokalizację tuż obok kabinowej kolejki linowej. 

Goście mogą się zakwaterować w designowych pokojích z łazienką, TV/SAT, sejfem i internetem. Hotel dysponuje także przechowalnią nart, butów i rowerów w przedpokoju, który jest do tego dostosowany. Przestrzenne pomieszczenia wspólne są idealne dla rodzin i grupek.  Nie brakuje tutaj bawialni, ścianki wspinaczkowej (także mniejsza dla malých dzieci),  biliard, tenis stołowy, sauny, lobby bar i kąciki czytelnicze.

Pokoje M (21m2) i M+ (24m2) są przeznaczone dla 2 osób. Pokoje mają łóżko o wymiarach 160x200cm.

Jednopokojowy pokój rodzinny typu L (29 m2) jest przeznaczony dla max. 4 osób. Ma łóżko 180x200cm i sofę do spania 140x200cm.

Pokój rodzinny typu XL (33m2) dla max. 4 osób ma oddzieloną sypialnię i salon. Sypialnia ma łóżko 180x200cm, sofa w salonie 140x200cm.

Gastronomia

V cenie pobytu jest HB. Śniadanie i kolacje są podawane formą bufetu (włącznie z opcją wegetariańską). Jedzenie jest kombinacją klasycznej alpejskiej i środziemnomorskiej kuchni z regionalnymi i lokalnymi specjałami. Bardzo ulubione są także tematyczne bufety (włoskie, azjatyckie, meksykańskie). Goście mogą także korzystać z przyjemnego i przestrzennego baru z słonecznym tarasem lub Cocktail baru, gdzie są do mieszania drinków wykorzystywane lokalne zioła z doliny Gailtail.  

Wellness i spa

Miłośnicy wellness mohou korzystać z sauny Disco z muzyką 70 i 80 lat, lub saunę w stylu Winter Wonderland – odpoczynek i relaks w pięknej krainie zimowej. Na recepcji można wypożyczyć szlafrok za opłatą 10 EUR / pobyt. Sauny są otwarte codziennie od 16-22 godz. W razie złej pogody sauny są otwarte od godz. 11.

Rekreacja i sport

Hotel dysponuje wysoką 16m ścianą wspinaczkową, którą można uzywać bezpłatnie. Mniejsze ścianki wspinaczkowe dla dzieci są dostane również bezpłatnie. Można wypożyczyć także buty do wspinaczki. W hotelu jest do dyspozycji tenis stołowy, biliard. Wieczorem można poszaleć Music club Franz Ferdinand. Nassfeld to całorocznie wyszukiwany ośrodek. Oferuje przez 100km ścieżek dla rowerzystów, górskie trasy zjazdowe, parki tematyczne, piękne widoki do austriackiej i włoskiej doliny. Przemyślana infrastruktura, wypożyczalnie, serwisy a jakościowe zaplecze to tutaj standart.

Miłośnicy sportów z pewnościo docenią idealne warunki do jazdy na nartach i biegówkach. Na terenie narciarskim Nassfeld / Hermagor jest ponad 110 km stoków wszystkich stopni trudności, dla początkujących i zaawansowanych. Resort oferuje także ciekawe możliwości Après-Ski .

W lecie Nassfled oferuje wiele możliwości dla rowerzystów, górskich rowerzystów i turystów pieszych. Cena pobytu obejmuje także +CARD holiday, dzięki której można czerpać mnóstwo wygód i zniżek (kolejki Nassfeld, autobusy, pływanie w jeziorze Pressegg, programy dziecięce. Nowością jest to, że karta jest akceptowana i na włoskiej stronie w Tarvisio). Do +CARD holiday mogą państwo odebrać drukowaną broszurę ze spisem i opisem wszystkich ofert.

 

Dzieci

Dla najmniejszych jest przygotowana bawialnia o powierzchni 140 m2  s przełaźniami, zjeżdalniami, basenem z itd.

Uwagi

Parkowanie

Samochód można bezpłatnie zaparkować na parkingu hotelowym.

 


pokaż więcej informacji
 
Pokaż na mapie